Ковидот и грицкањето нокти

06.10.2020 09:55

Ковидов, ако ништо друго, можеби не ја елиминираше, ама барем ја десеткуваше најгрозната навика во вселената - грицкањето нокти.

Владимир Лукаш, Фејсбук, 04.10.20.

 

Слични содржини

нема
Боли глава

ОкоБоли главаВицФото