Ај да те видам...

22.07.2016 15:31
Ај да те видам...

Зошто Стевчо Јакимовски не оди на работа со точак? Возевме од неговиот дом до Општина Карпош да провериме...

Извор: Плоштад Слобода

Слични содржини

Јавни Простори / Око
Активизам / Јавни Простори

ОкоБоли главаВицФото