Bernays Propaganda - Повеќе

29.09.16 12:05

Го претставуваме новиот спот на македонскиот бенд Bernays Propaganda за песната „Повеќе“.

Режисер на спотот е Бојан Кртолица, а кореографијата е на вокалистката на бендот, Кристина Горовска.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото