Нов спот на групата Undone за песната „Elastic Venus“

11.01.2017 03:00
Нов спот на групата Undone за песната „Elastic Venus“

Македонско-израелскиот бенд Undone, предводен од Ронит Бергман, објави нов видео спот за песната „Elastic Venus“ од албумот Family.

Во видеото настапува актерката Ивана Атанасова, монтажата е на Михаил Димитров, а режијата е на Лени фон Гелева и Јане Алтипармаков.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото