Реклама за Манифестот

03.04.17 01:42

Александар Дојранлиев сними куса, но моќна ТВ реклама за манифестот со кој ДПМНЕ - партијата која ја упропасти Македонија - ќе се обиде да ја спаси државата.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото