„Дремки“

21.04.20 13:42

Од дремливи патки до деца кои брзо заспиваат на задното седиште во автомобилот, кратката компилација на режисерот од Њујорк, Даниел Меркаданте (Daniel Mercadante) прикажува симпатична мешавина на животни и луѓе кои се премногу уморни за да ги задржат очите отворени. Извор: thisiscolossal.com

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото