„Фини деца со сликовници“ - фотографии

05.07.2021 11:11
„Фини деца во сликовници“ - фотографии

 

Триесетина фотки од Јелена Белиќ од настанот „Фини деца со сликовници“, одржан на 01.07.21. во МКЦ во Скопје, во организација на издавачката куќа Темплум

Фотографии: Јелена Белиќ

 

Слични содржини

Фотографија / Книжевност / Култура
Уживање / Култура / Настан

ОкоБоли главаВицФото