„Ќе преживеат ли жените овде?“

09.03.23 11:46

Фотографии на Ванчо Џамбаски од вчерашниот Марш за женски права (08.03.2023) - „Ќе преживеат ли жените овде?“ Повеќе фотографии - овде.

ОкоБоли главаВицФото