СЈОин

24.09.16 11:15

По повеќемесечна употреба на лекот СЈОин, се забележува значително подобрување кај пациентот во поглед на соочување со реалноста. Од странични ефекти, забележани се бели влакна во пределот на косата.

Извор: Странски служби

Слични содржини

Став

ОкоБоли главаВицФото