Разговор Груевски-Климе

22.04.15 11:09

Климе ексклузивно открива: Никола Груевски ги дава идеите за најдобрите скечеви на К-15. Како доказ, приложена е и аудио снимка во која Груевски ја дава идејата за легендарниот скеч со јадење шамари пред камера.

 

Извор: panika.be

ОкоБоли главаВицФото