Telemama - Вале Терешкова

01.09.15 11:08

Вале Терешкова беше песна-предвесник на новиот албум на Телемама насловен Мис Слобода. Најпрвин песната се најде на компилацијата Некои девојки на продукцијата Ако никој не свири, а од неодамна доби и видео запис зад кој стои Љубица Манасиева.

Sorry, you need to install flash to see this content.

 

Слични содржини

Музика / Око / Музички спотови
Музика / Око / Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови

ОкоБоли главаВицФото