Prince$$ Donatsu & Telemama

24.08.19 02:50

Принцес Донатсу и Телемама со здружени сили во нов спот и песна „EASA“. Првичните реакции на публиката: позитивни.  

Извор: Youtube

 

ОкоБоли главаВицФото